/* */

Rozumieť zákazníkovi padne mnohým zaťažko. Len ten retailový management, ktorý dokáže permanentne úspešne inovovať, vie upútať dlhodobý záujem potenciálnych investorov.

Bratislava 9. marca (OTS) – Jedným z hlavných rečníkov RETAIL INNOVATIONS conferenceje marketingový expert Peter Littmann, ktorý, okrem iného, vyniesol značku Hugo Boss z lokálnej odevnej firmy do svetovej globálnej špičky.

Čo podľa Vás naozaj funguje v súčasnom retaili?

„V porovnaní s prelomovými inováciami v iných odvetviach, ktoré premenili v posledných rokoch život nás všetkých, sa v kamenných obchodoch ešte stále predáva ako v minulom storočí. Čo sa zmenilo, je len to, že neochotní a nekompetentní predavači sú v porovnaní s minulosťou mizerne vyškolení a relatívne zle platení. Ich motivácia a s tým súvisiaca kvalita servisu sú na zaplakanie. Odpoveď zákazníkov je logická: keď môžu, nakupujú online.“

Zaujala Vás táto téma? Chcete počuť a vidieť viac? Príďte na našu konferenciu!

Festival RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE je akčný jednodňový event, ktorý už tretím rokom v Bratislave prináša praktické inovácie a trendy, ktoré dlho rezonujú aj mimo retailovej branže. Na minulých ročníkoch účastníkov zaujalo spolu viac ako 30 osobností, medzi nimi Ronny Max, Martin Frank Dirks, Carlo Ratti associati a mnohí ďalší.

III. ročník festivalu inovácií sa koná 4. apríla 2019 v Radisson Blu Carlton v Bratislave.
Viac informácií o programe, speakroch a vstupenkách nájdete na webovej stránke www.retail-innovations.com.

Peter Littmann, Generálny riaditeľ BRANDINSIDER GmbH
Profesor Dr. Peter Littmann je generálnym riaditeľom poprednej poradenskej spoločnosti BRANDINSIDER GmbH v Hamburgu a zároveň poradcom medzinárodných spoločností, ako napríklad BMW, Porsche, Google a McDonalds. Počas svojej profesionálnej kariéry zastával početné riadiace pozície v oblastiach manažmentu, marketingu, predaja a financií. Okrem iného bol predsedom predstavenstva spoločnosti Hugo Boss AG, ktorú priviedol k úspešnému presadeniu sa na svetovom trhu. Profesor Littmann je aj poradcom predsedu vlády Slovenskej republiky, Petra Pellegriniho a členom jeho „Rady múdrych“.

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať