/* */

Organizačné pokyny pre účastníkov

Retail Innovations Conference (vol.III) – Štvrtok, 4.4.2019

Retail Innovations konferencia sa koná v  Radisson Blu Carlton Hotel na Hviezdoslavovom námestí 3 v centre Bratislavy.

Ak prichádzate z Bratislavy: odporúčame príchod taxíkom, alebo hromadnou dopravou.

  • Autobusové linky MHD: Zastávka Nový Most: autobusové linky č. 29,30,37,70,82,88,91,191,901
  • Električkové linky MHD: Zastávka Nový most: električkové linky č.4,5,6,9 Zastávka Nám.Ľ.Štúra: električkové linky č.2,4,5,6,9

Ak prichádzate autom: od nábrežia zabočíte na Nám. Ľ.Štúra a pokračujete ďalej smerom na Hviezdoslavovo námestie. Do hotelového komplexu vedie podzemná garáž (vjazd po pravej strane) priamo pod Hviezdoslavovým námestím, pred budovou Reduty.

Účastníci majú zabezpečené parkovanie v garáži hotela Carlton na Hviezdoslavovom námestí na najnižších poschodiach, alebo na miestach vyhradených pre hotelových hostí. Pre účastníkov konferencie je zvýhodnená cena za celodenné parkovanie v hodnote 15€/10 hod.

Platiť za zvýhodnené parkovné je možné na recepcii hotela v hotovosti alebo platobnou kartou. Z parkoviska je potrebné ísť schodmi, alebo výťahom do lobby hotela a následne z lobby do foyer konferenčnej sály.

Registrácia účastníkov prebieha vo foyer hotela od 8:00, kde bude zároveň pre vás pripravené aj malé občerstvenie, káva, čaj a nápoje. Účastníci nemusia predkladať žiadne potvrdenia. Stačí nahlásiť meno a firmu. Registrácia je rozdelená podľa priezviska účastníkov, preto hľadajte písmeno, ktorým začína vaše meno.

Čas pred začatím konferencie môžete využiť na osobné stretnutia, alebo návštevu prezentačných stánkov partnerov konferencie, či zaujímavých exhibícií. Príďte skôr a nechajte sa prekvapiť.

Samotný program konferencie začína o 9:30Kompletný program.
Počas celej konferencie je zabezpečený simultánny preklad z / a do anglického jazyka.
Program je rozdelený na tri hlavné časti s obedom a prestávkami na kávu.
Obed formou bufetu ulahodí gurmánom, naši partneri Staropramen a St.Nicolaus sa postarajú o pitný režim.

Záver konferencie predpokladáme o 16:30 neformálnym posedením pri pohári vína a jazzovej gitary Stana Počajiho. Ak chcete neformálne podiskutovať s našimi rečníkmi, budú vám k dispozícii.

Účastníci majú možnosť rezervovať si ubytovanie priamo v hoteli za zvýhodnenú cenu. Cena štandardnej izby pre účastníka je 129 EUR vrátane raňajok, DPH + 1.70 EUR mestská daň. Ponuka platí na deň pred konferenciou a v deň konania konferencie.

Rezerváciu môžete uskutočniť prostredníctvom rezervačného oddelenia na e-maile reservation.bratislava@radissonblu.com. Pri rezervácii je potrebné uviesť názov konferencie Retail Innovations Conference III..

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať