/* */

12. apríl 2018 | Vyhlásenie víťaza

Z nominácií, ktoré sme dostali, účastníci podujatia rozhodli o víťazovi. Stala sa ním inovácia: Elektronický dávkovač hygienických rukavíc; Supermarket TEMPO v OC Max Nitra, COOP Jednota Nitra, s.d.

26. marec 2018 | Nominujte „Raketový nápad roka 2017“

Videli ste v súčasnom kamennom obchode niečo užitočné a nápadité? Zúčastnite sa 12.4. festivalu Retail Innovations Conference a nominujte inováciu, môže získať titul : „Raketový nápad roka 2017“.

Máte tip na dobrý nápad, na užitočnú inováciu v kamennom retaile, ktorá sa uplatnila na slovenskom trhu? Nominujte ju a pomôžete zviditeľniť šikovné a užitočné riešenie na lokálnom trhu. Najlepšie nominácie budú predstavené priamo na festivale, účastníci priamo v sále potom zahlasujú za absolútneho víťaza,“ vyzýva autor konceptu Retail Innovations Conference Tibor Tabery a dodáva: „Môže ísť o produktovú, technologickú, marketingovú či procesnú inováciu, ktorá je zároveň efektívna a jednoducho prospešná.
Retail Innovations Conference je festival zameraný na praktické inovácie a trendy, ktoré budú dlho rezonovať aj mimo branže. Má ambíciu inšpirovať a zdieľať kvalitné funkčné názory, inovatívne nápady a riešenia profesionálov. Už druhý ročník sa bude konať v legendárnom hoteli Radisson Blu Carlton už 12.4. 2018.

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať