/* */

Vice-chairman pre sales a marketing

Pracovnú kariéru začínal v prieskumnej agentúre INCOMA a naplno ju rozvinul keď stál pri prerode spol. Santa Drinks na spoločnosť Kofola. Ako vrcholový manažér riadil významné transformačné projekty, ktoré prispeli k dominantnej pozícii Kofoly na slovenskom a českom nápojárskom trhu. Od roku 2013 pracuje na pozícii vice-chairman pre sales a marketing v spoločnosti ags 92, retailového špecialistu na dojčenský sortiment. Riadi sieť značkových predajní predeti.sk, Kašpárek a Babiez, eshop FEEDO a veľkoobchodný predaj v Čechách, na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku. Má 40 rokov, 20 rokov pracovných skúseností a napriek zodpovednosti manažéra sa najviac cíti byť obchodníkom.

Prečítajte si rozhovor s Mirom Kadlečkom o praktických riešeniach pre retail.

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať