/* */

Bratislava 11. marca (OTS) – Ako majú retaileri reagovať, aby prežili? Potrebujú rýchlo absorbovať a pretaviť do praxe odskúšané riešenia. Práve preto má tretí ročník úspešného medzinárodného festivalu Retail Innovations Conference podtitul: „TOTO FUNGUJE!“ Príďte sa presvedčiť 4. apríla v hoteli Radisson Blu Carlton v Bratislave.

RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE počas jedného dňa dá znovu priestor viacerým rečníkom zo Slovenska aj zo zahraničia.

Konferenciu otvorí marketingový expert, profesor Dr. Peter Littmann s možno provokatívnou prezentáciou na tému: Myslíte si, že viete čo v retaili naozaj funguje?“ uvádza Tibor Tabery, retailový analytik a spoluzakladateľ konceptu Retail Innovations Conference.

Zahraniční experti nám predstavia svoj pohľad na aktuálne funkčné riešenia v retaili. To, ako dokážu lokálne koncepty vyhrávať nad diskont lídrami, nám predstaví Sebastian Rennack z LZ Retailytics. Prečo je dôležité myslieť ako zákazník pri každom kroku predajňou vysvetlí Fred Rutgers, najčítanejší holandský retail bloger roku 2018. Günter Geiler z A1 Telekom Austria ukáže, ako POS analytika zlepšuje predaj a hodnotí hypotézy pre nový predajný koncept,“ približuje program Mária Tarišková, spoluorganizátorka konferencie.

Tému novej definície zážitku v retaile na treťom ročníku otvoríme opäť. Budeme hovoriť o retailových príležitostiach v nákupných centrách. O veľkom projekte Stanica Nivy príde porozprávať Igor Valent z HB Reavis. Katarína Paule (Cushman & Wakefield) bude hovoriť o prehľade súčasného retailu, funkčných zmien, trendov a výziev pre nájomcov aj prenajímateľov obchodného centra. Radovan Galamboš, manažér projektu Foodcourt Avion Bratislava z developerskej spoločnosť INGKA Centres (predtým IKEA Centres), predstaví myšlienku tvorby miest na stretnutia v nákupných centrách,“ uvádza Martin Kadleček, spoluorganizátor konferencie.

Zariskovali sme a pokúsili sa vyvolať záujem rečníkov tým, aby predstavili reálne funkčné riešenia aj na lokálnej úrovni. Dôležitý je praktický pohľad na vec a skúsenosť. Veríme, že práve úspešné značky, ako COOP Jednota, Metro či predeti.sk splnia očakávania účastníkov. Rečníci Peter Šipčiak (COOP Jednota Nitra) a Peter Muzika (RECCOM), nám predstavia remodeling supermarketu TEMPO. Miro Kadleček (Predeti.sk) povie niečo k praktickým riešeniam, ktoré retailu pomáhajú rásť. Anežka Kovalíková (METRO Cash & Carry) predstaví príklady úspešných ekologických riešení pre reťazec,“ dodáva Tibor Tabery.

Festival RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE je akčný jednodňový event, ktorý už tretím rokom v Bratislave prináša praktické inovácie a trendy, ktoré dlho rezonujú aj mimo retailovej branže. Na minulých ročníkoch účastníkov zaujalo spolu viac ako 30 osobností, medzi nimi Ronny Max, Martin Frank Dirks, Carlo Ratti associati a mnohí ďalší.

III. ročník festivalu inovácií sa koná 4. apríla 2019 v Radisson Blu Carlton v Bratislave.
Viac informácií o programe, speakroch a posledných voľných vstupenkách nájdete na webovej stránke www.retail-innovations.com a https://www.facebook.com/retailinnovationshub/

What is RIC?

RETAIL INNOVATIONS is an innovative communication platform, a HUB for professionals and companies in the sector of retail and services. The vision of the project is to continuously track and bring the trends and news in the field and connect people with common interests.
This year conference brings a festival of hot topics and trends in the retail environment

 

The organization of the Retail Innovations Conference is provided by MDI.SK, s.r.o. a company resiidence: Bieloruská 12, 821 06 Bratislava, office: Cukrová 14, 81108 Bratislava, IČO: 36766658, DIČ: SK2022392680. tel .: +421 918 998 587, e-mail: mdi@mdi.sk

© 2017 MDI.SK, S.R.O. & MEDIAN STORE, S.R.O.. ALL RIGHTS RESERVED.

Zdieľať